Zestawy stolików

ACTONA stolik kawowy MICE biały ACTONA stolik kawowy MICE biały 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestawy stolików

ACTONA stolik kawowy MICE biały

0000063235
799 zł
ACTONA stolik kawowy MICE biały. Owalny zestaw 2 stolików kawowych wyróżnia się niezwykłym, ale orzeźwiającym podejściem do nowoczesnego designu. Dzięki jasnej i polerowanej powierzchni oraz owalnym kształtom zestaw stołowy nadaje salonowi wyrafinowany wygląd. Wykonany z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk jest doskonałym dodatkiem do sof w różnych stylach.
Pokazano 1-25 z 58 pozycji

Zestawy stolików kawowych

Nowoczesne zestawy stolików kawowych mogą stać się centrum niejednego salonu. Stolik z krzesłami do salonu? Właśnie tego typu zestawy znajdziesz w tej kategorii. Możesz też wybrać zestaw stolików, na który składają się dwa pasujące do siebie kawowe stoliki. Meble, które zawiera zestaw stolików kawowych, mogą być używane razem – pozwoli to zyskać więcej powierzchni użytkowej. Ten zestaw stolików kawowych możesz też w łatwy sposób przechowywać. Wystarczy schować mniejszy stolik pod większym.

Meble z tej kategorii zachwycają stylistyką oraz połączeniem różnego rodzaju tworzyw. Czeka tu na Ciebie zestaw stolików ze szkła, metalu oraz drewna. Wszystkie meble charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością. Utrzymanie w czystości tych mebli nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu.

Stolik z krzesłami do kuchni

W tej kategorii przygotowaliśmy też zestawy mebli, które nadają się do aranżacji takich miejsc, jak kuchnia czy balkon. Znajdziesz też tutaj stolik z krzesłami do ogrodu, który przyda się podczas ciepłych wakacyjnych dni na świeżym powietrzu. W niepogodne dni możesz tan sam stolik z krzesłami zabrać na balkon.

Product added to wishlist
Product added to compare.