Stoły rozkładane


Rozkładany stół

Dobrze dobrany stół to podstawa każdego pomieszczenia. Ważny jest nie tylko jego design, ale również funkcjonalność. Produktem, który łączy, obie te cechy jest rozkładany stół, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz rozkładane stoły każdego typu.

Stół rozkładany dębowy

Wysokiej jakości dębowe drewno to zakup na lata. Jego wytrzymałość jest powszechnie znana i doceniana. Co ważne dębowe stoły świetnie wkomponują się w przestrzeń każdego domu. Dzięki swojej uniwersalności nadają się do użytkowania w każdym pomieszczeniu. Świetnym rozwiązaniem jest również rozkładany stół, który sprawi, że zawsze będziesz przygotowany na niespodziewanych gości.

Stół rozkładany kuchenny

Kuchnia to serce każdego domu, dlatego warto zadbać o to, by nie tylko pełniła swoją funkcję, ale również, żeby swoim umeblowaniem sprawiała przyjemność. Piękny wystrój może sprawić, że przygotowane w kuchni potrawy będą smakować jeszcze lepiej. Oferowane przez nas stoły kuchenne wykonane są jedynie z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu zapewnią Tobie i Twojej rodzinie maksimum przyjemności podczas każdego użytkowania.

Stół rozkładany do salonu

Salon to miejsce, w którym przyjmujemy gości, dlatego ważne, by było to miejsce nie tylko przytulne, ale i wielofunkcyjne. Aby spełnić oba wymagania warto zainwestować w rozkładany stół, dzięki któremu żaden niespodziewany gość nie pozostanie bez miejsca do siedzenia. Możliwości regulacji sprawi, że na co dzień stół nie będzie zajmował zbyt dużej przestrzeni, natomiast w razie potrzeby zmieni się w idealne miejsce do przyjmowania rodziny i przyjaciół.

Product added to wishlist
Product added to compare.