Fotele z tworzywa

Fotel BIRD biały - włókno szklane, drewno, metal
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel BIRD biały

JH071
2 999,00 zł
Fotel Bird. Lekka i designerska konstrukcja korpusu została w całości wykonana z włókna szklanego w kolorze białym, błyszczącym. Całość podtrzymywana jest na stelażu ze stali szczotkowanej. Podstawa wykonana z drewna dębowego. Lekka forma łącząca w sobie fotel i leżankę będzie doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza.
Fotel OVALIA biało-czarny - włókno szklane, wełna Fotel OVALIA biało-czarny - włókno szklane, wełna 2
 • Nowy
Brak na stanie
Fotele z tworzywa

Fotel OVALIA biało-czarny

JH-069.BLACK
2 699,00 zł
Fotel obrotowy Ovalia biało-czarny. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, wygodnego miejsca do relaxu Ovalia jest dla ciebie. Korpus wykonany z włókna szklanego w kolorze białym błyszczącym. Cały środek fotela tapicerowany jest Wełną kaszmirową (70% wełna naturalna, 30% poliester) w kolorze czarnym. Całość została umieszczona na solidnej metalowej podstawie w...
MODESTO fotel ALBERT ARM czarny - polipropylen, ekoskóra MODESTO fotel ALBERT ARM czarny - polipropylen, ekoskóra 2
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel ALBERT ARM czarny

PC802S.ALLBLACK
319,00 zł
Fotel ALBERT ARM marki MODESTO DESIGN. Klasyczny fotel w nowoczesnym wydaniu. Cała konstrukcja została wykonana z polipropylenu w kolorze czarnym matowym Na siedzisku znajduje się miękka poduszka, tapicerowana czarną ekoskórą. Doskonały fotel do jadalni lub salonu, sprawdzi się też przy biurku.
MODESTO fotel ALBERT ARM biały - polipropylen, ekoskóra MODESTO fotel ALBERT ARM biały - polipropylen, ekoskóra 2
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel ALBERT ARM biały

PC802S.ALLWHITE
319,00 zł
Fotel ALBERT ARM marki MODESTO DESIGN. Klasyczny fotel w nowoczesnym wydaniu. Cała konstrukcja została wykonana z polipropylenu w kolorze białym matowym Na siedzisku znajduje się miękka poduszka, tapicerowana czarną ekoskórą. Doskonały fotel do jadalni lub salonu, sprawdzi się też przy biurku.
Fotel DAW jasny niebieski.12 - polipropylen, podstawa bukowa
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAW jasny niebieski

K-132.L.BLUE.12.DAW
189,00 zł
Fotel DAW. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w jasnoniebieskim kolorze z matowym odcieniem. Łączenia podstawy, zrobione są ze stali w kolorze czarnym. Nogi z drewna bukowego z metalowym prętem wewnątrz który dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Daw to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu....
Fotel DAR SILVER jasny szary.05 - podstawa metalowa chromowana
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAR SILVER jasny szary, podstawa chromowana

K-132.LGREY.05.DAR
199,00 zł
Fotel DAR SILVER. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w jasnoszarym kolorze z matowym odcieniem. Wytrzymała podstawa zrobiona jest z chromowanego metalu. Dar Silver to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie lub pokoju dziennym.
Fotel DAR SILVER jasny niebieski.12 - polipropylen, podstawa chromowana
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAR SILVER jasny niebieski, podstawa chromowana

K-132.L.BLUE.12.DAR
199,00 zł
Fotel DAR SILVER. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w jasnoniebieskim kolorze z matowym odcieniem. Wytrzymała podstawa zrobiona jest z chromowanego metalu. Dar Silver to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie lub pokoju dziennym.
Fotel DAR SILVER czarny.03 - polipropylen, podstawa chromowana
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAR SILVER czarny, podstawa chromowana

K-132.BLACK.03.DAR
199,00 zł
Fotel DAR SILVER. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w kolorze czarnym z matowym odcieniem. Wytrzymała podstawa zrobiona jest z chromowanego metalu. Dar Silver to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie lub pokoju dziennym.
Fotel DAR SILVER biały.01 - polipropylen, podstawa chromowana
 • Nowy
Brak na stanie
Fotele z tworzywa

Fotel DAR SILVER biały, podstawa chromowana

K-132.WHITE.01.DAR
199,00 zł
Fotel DAR SILVER. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w kolorze białym z matowym odcieniem. Wytrzymała podstawa zrobiona jest z chromowanego metalu. Dar Silver to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie lub pokoju dziennym.
Fotel DAR BLACK jasny szary.05 - polipropylen, podstawa czarna
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAR BLACK jasny szary, podstawa czarna

K-132.LGREY.05.DARB
209,00 zł
Fotel DAR BLACK. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w jasnoszarym kolorze z matowym odcieniem. Wytrzymała podstawa zrobiona jest z metalu lakierowanego proszkowo na kolor czarny. Dar Black to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie lub pokoju dziennym.
Fotel DAR BLACK czarny.03 - polipropylen, podstawa czarna
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAR BLACK czarny, podstawa czarna

K-132.BLACK.03.DARB
209,00 zł
Fotel DAR BLACK. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w kolorze czarnym z matowym odcieniem. Wytrzymała podstawa zrobiona jest z metalu lakierowanego proszkowo na kolor czarny. Dar Black to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie lub pokoju dziennym.
Fotel DAR BLACK biały.01 - polipropylen, podstawa czarna
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAR BLACK biały, podstawa czarna

K-132.WHITE.01.DARB
209,00 zł
Fotel DAR BLACK. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w białym kolorze z matowym odcieniem. Wytrzymała podstawa zrobiona jest z metalu lakierowanego proszkowo na kolor czarny. Dar Black to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie lub pokoju dziennym.
Fotel DAW jasny szary.05 - polipropylen, podstawa bukowa
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAW jasny szary

K-132.LGREY.05.DAW
189,00 zł
Fotel DAW. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w jasnoszarym kolorze z matowym odcieniem. Łączenia podstawy, zrobione są ze stali w kolorze czarnym. Nogi z drewna bukowego z metalowym prętem wewnątrz który dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Daw to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale...
Fotel DAW czarny.03 - polipropylen, podstawa bukowa
 • Nowy
Dostępne
Fotele z tworzywa

Fotel DAW czarny

K-132.BLACK.03.DAW
189,00 zł
Fotel DAW. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w czarnym kolorze z matowym odcieniem. Łączenia podstawy, zrobione są ze stali w kolorze czarnym. Nogi z drewna bukowego z metalowym prętem wewnątrz który dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Daw to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale...
Fotel DAW biały.01 - polipropylen, podstawa bukowa
 • Nowy
Brak na stanie
Fotele z tworzywa

Fotel DAW biały

K-132.WHITE.01.DAW
189,00 zł
Fotel DAW. Siedzisko w całości wykonane jest z polipropylenu w białym kolorze z matowym odcieniem. Łączenia podstawy, zrobione są ze stali w kolorze czarnym. Nogi z drewna bukowego z metalowym prętem wewnątrz który dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Daw to wygodny fotel który, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale...
Fotel NEMO FACE CHAIR czarny - włókno szklane
 • Nowy
Brak na stanie
Fotele z tworzywa

Fotel NEMO FACE CHAIR czarny

JH-035.BLACK
3 999,00 zł
Fotel NEMO FACE CHAIR to nowoczesny fotel uformowany na kształt klasycznej maski teatralnej używanej w starożytnej Grecji. Niezwykła forma mebla sprawia, że może on funkcjonować we wnętrzu jako rzeźba. Siedzisko o szerokiej formie, skrywa osobę siedzącą tworząc strefę komfortu i wypoczynku. Ten fotel łatwo przejmie rolę dominującego elementu we wnętrzu i...
Fotel BALL biało-niebieski Fotel BALL biało-niebieski 2
 • Nowy
Dostępne
Fotele tapicerowane

Fotel BALL biało-niebieski

JH-066.BLUE
2 699,00 zł
Fotel obrotowy Ball. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, wygodnego miejsca do relaxu Ball jest dla ciebie. Korpus wykonany z włókna szklanego w kolorze białym z połyskiem. Cały środek fotela tapicerowany jest Wełną kaszmirową (70% wełna naturalna, 30% poliester) w kolorze niebieskim.
Fotel BALL biało-czarny Fotel BALL biało-czarny 2
 • Nowy
Dostępne
Fotele tapicerowane

Fotel BALL biało-czarny

JH-066.CZARNY
2 699,00 zł
Fotel obrotowy Ball. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, wygodnego miejsca do relaxu Ball jest dla ciebie. Korpus wykonany z włókna szklanego w kolorze białym z połyskiem. Cały środek fotela tapicerowany jest Wełną kaszmirową (70% wełna naturalna, 30% poliester) w kolorze czarnym.
MODESTO Fotel STAY szaro-biały - polipropylen, tkanina, podstawa bukowa MODESTO Fotel STAY szaro-biały - polipropylen, tkanina, podstawa bukowa 2
Dostępne
Fotele tapicerowane

MODESTO Fotel STAY szaro-biały

C1062E
399,00 zł
Fotel STAY marki MODESTO DESIGN. Korpus wykonany został z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Siedzisko i oparcie od wewnętrznej strony tapicerowane tkaniną w kolorze szarym. Podstawa z drewna bukowego.
MODESTO fotel FORO szary MODESTO fotel FORO szary 2
Dostępne
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel FORO szary

PW007.GREY
179,00 zł
Fotel FORO marki MODESTO DESIGN. Siedzisko wykonane jest z tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Nogi drewno bukowe, łączenia stal malowana na kolor czarny matowy.
MODESTO fotel FORO czarny MODESTO fotel FORO czarny 2
Brak na stanie
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel FORO czarny

PW007.BLACK
179,00 zł
Fotel FORO marki MODESTO DESIGN. Siedzisko i oparcie wykonane jest z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Nogi drewno bukowe, łączenia stal malowana na kolor czarny matowy. 
MODESTO fotel FORO biały MODESTO fotel FORO biały 2
Dostępne
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel FORO biały

PW007.WHITE
179,00 zł
Fotel FORO marki MODESTO DESIGN. Siedzisko i oparcie wykonane jest z polipropylenu w kolorze czarnym. Nogi drewno bukowe, łączenia stal malowana na kolor czarny matowy.
MODESTO fotel FLOWER WOOD biały MODESTO fotel FLOWER WOOD biały 2
Dostępne
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel FLOWER WOOD biały

PW059.WHITE
199,00 zł
Fotel FLOWER WOOD marki MODESTO DESIGN. Siedzisko i oparcie zostało wykonane z polipropylenu w kolorze białym. Podstawa z drewna bukowego.
MODESTO fotel DAW DSW biały MODESTO fotel DAW DSW biały 2
Dostępne
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel DAW DSW biały

C1025.WHITE
159,00 zł
Fotel DAW DSW marki MODESTO DESIGN. Siedzisko w całości zostało wykonane z polipropylenu w kolorze białym matowy. Łączenia ze stali w kolorze czarnym. Nogi z drewna bukowego. Wygodny fotel który, dzięki zaostosowaniu tworzywa sztucznego jest łatwy w czyszczeniu. Doskonale sprawdzi się w jadalni.
MODESTO fotel ANGEL biały MODESTO fotel ANGEL biały 2
Dostępne
Fotele z tworzywa

MODESTO fotel ANGEL biały

C1062.WHITE
279,00 zł
Fotel ANGEL marki MODESTO DESIGN. Siedzisko i oparcie wykonane z polipropylenu w kolorze białym. Podstawa z drewna bukowego
Pokazano 1-25 z 84 pozycji

Fotele z tworzywa

Fotele stanowią nieodzowną część każdego mieszkania. Powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Fotele z tworzywa świetnie łączą te dwie cechy. Dobrze dobrane sprawiają, że każde pomieszczenie posiada swój własny unikatowy charakter. Stanowią jeden z najważniejszych elementów każdego wnętrza, dlatego warto zadbać o to, by były dobrej jakości. Fotele z tworzywa są jednymi z najprostszych, a zarazem najbardziej praktycznych rozwiązań. W naszym sklepie BM Design znajdziesz wiele różnych wzorów, które z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Fotele z poduszką

Ciekawym rozwiązaniem są fotele z tworzywa, które posiadają dodatkową poduszkę, dzięki czemu doskonale łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. Powłoka z tworzywa sztucznego jest łatwa w utrzymaniu, ponieważ bez problemu wyczyścisz powstałe podczas użytkowania zabrudzenia. Dodatkowo wykonana z ekoskóry poduszka znacznie poniesie komfort siedzenia.

Fotele z nogami z drewna bukowego

Większość z oferowanych przez nas foteli posiada nogi z drewna bukowego. Fotele z tworzywa świetnie łączą prostotę designu oraz elegancje drewnianych wykończeń, tworząc w ten sposób oryginalny i modernistyczny look. Co więcej, tworzywo sztuczne jest nie tylko praktyczne, ale również pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych, co pozwoli ożywić każde wnętrze.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.