Z tworzywa

Krzesła z tworzywa

Krzesło COUNTRY czarne

KH010100233
249 zł
Krzesło COUNTRY czarne. Krzesło zostało zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w ogrodzie, ale świetnie się sprawdzi także jako krzesło do jadalni lub w przedpokoju. Wykonane z polipropylenu, czyni je bardzo lekkim i łatwym w przenoszeniu do dowolnego miejsca, przez co zwiększa swoją użyteczność. Krzesła ma możliwość sztaplowania, co pozwala z łatwością...
Z tworzywa

Krzesło COUNTRY białe

KH010100247
249 zł
Krzesło COUNTRY białe. Krzesło zostało zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w ogrodzie, ale świetnie się sprawdzi także jako krzesło do jadalni lub w przedpokoju. Wykonane z polipropylenu, czyni je bardzo lekkim i łatwym w przenoszeniu do dowolnego miejsca, przez co zwiększa swoją użyteczność. Krzesła ma możliwość sztaplowania, co pozwala z łatwością...
Krzesła z tworzywa

MODESTO krzesło KORAL białe

C1024.WHITE
269 zł
Krzesło Koral marki MODESTO DESIGN. Całość wykonana z polipropylenu w kolorze białym matowym. Krzesło sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, na tarasie lub balkonie. Krzesła Koral można sztaplować.
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Ogród to miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy możecie spędzać czas na świeżym powietrzu. W związku z tym warto zainwestować w odpowiednio dobrany zestaw. W BM Design przygotowaliśmy wysokiej jakości komplety, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Jeśli jesteś zwolennikiem lekkich mebli, które możesz z łatwością przesuwać, idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie meble ogrodowe plastikowe. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego wspomniane modele odznaczają się pięknymi, żywymi kolorami oraz niecodziennym designem. Z każdym sezonem krzesła ogrodowe plastikowe zyskują coraz większą popularność. Wynika to przede wszystkim z ogromnego komfortu użytkowania. Plastikowe meble ogrodowe są łatwe w czyszczeniu i z pewnością poradzą sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W związku z tym nie musisz się martwić o powstałe podczas posiłków plamy czy zabrudzenia. Tego rodzaju meble to swoisty powrót do lat dziewięćdziesiątych i tamtejszej kolorowej stylistyki. Ożyw swój taras i balkon poprzez plastikowe krzesła ogrodowe. Dzięki uniwersalnym kształtom nasze produkty z łatwością wpasują się każdy już istniejący zestaw lub będą stanowić świetną podstawę do stworzenia nowego. Sprawdź nasze produkty i znajdź coś dla siebie.

Product added to wishlist
Product added to compare.