Lustra 

Jest 5 produktów.
0 Recenzje

Lustro stojące wykonane zostało ze szkła typu FLOAT. Rama lakierowana, fazowana, polerowana i szlifowana na krawędziach.

1 299,00 zł
W magazynie
0 Recenzje

Lustro stojące wykonane ze szkła typu FLOAT. Rama lakierowana, fazowana, polerowana i szlifowana na krawędziach. Rodzaj szkła: Float Grubość szkła: 12 mm Waga netto 1 szt.: 40 kg Waga opakowania: 55 kg Maksymalna ilość szt. w opakowaniu: 1 Sposób wysyłki: Paleta Produkt złożony: Tak

1 399,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzje

Portret to bardzo ciekawe, praktyczne lusterko, które możemy zawiesić na łańcuszku w dowolnym miejscu. Modnie wykończona, metalowa obudowa pokryta chromem to elegancki dodatek do Twojego wnętrza.

289,00 zł
W magazynie
0 Recenzje

Portret to bardzo ciekawe, praktyczne lusterko, które możemy zawiesić na eleganckim skórzanym pasku w dowolnym miejscu. Modnie wykończona, metalowa obudowa w kolorze czarnym to elegancki dodatek do Twojego wnętrza.

319,00 zł
W magazynie
0 Recenzje

Portret to bardzo ciekawe, praktyczne lusterko, które możemy zawiesić na eleganckim skórzanym pasku w dowolnym miejscu. Modnie wykończona, metalowa obudowa w kolorze miedzianym to elegancki dodatek do Twojego wnętrza.

289,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów