Designerskie krzesła

Czysta forma, nietuzinkowa konstrukcja, wysoka jakość… Prezentujemy designerskie krzesła uznanych w branży producentów, którzy do zwykłych przedmiotów codziennego użytku podchodzą w niebanalny sposób. Przedstawiamy wyjątkowe wariacje na temat klasycznej formy stanowiącej kanwę, inspirację dla powstania stylowych mebli. Tradycyjna konwencja w przypadku części modeli została urozmaicona, dzięki zastosowaniu nowoczesnych tworzyw. Proponujemy także meble łamiące klasyczne wzornictwo, odznaczające się niebanalnym kształtem.

Prezentujemy szczególnie popularne od kilku sezonów białe krzesła. Proponujemy także modele w tonacjach czerni, czerwieni oraz innych barwach. Cechą charakterystyczną tych współczesnych modeli jest zastosowanie monochromatycznej kolorystyki. Pozbawione przesadnego wzornictwa, utrzymane w jednolitych barwach doskonale komponują się w minimalistycznych wnętrzach, jak i w rustykalnych przestrzeniach.

Jest 58 produktów.

Podkategorie

na stronę
Nowy

Designerskie krzesło ARGENTINA VINTAGE LOFT. Doskonale komponuje się w minimalistycznych wnętrzach, jak i w nowoczesnych przestrzeniach.

649,00 zł
Nowy

Designerskie krzesło BALOON

249,00 zł
Nowy

Designerskie krzesło BASIL projekt CALLIGARIS.

319,00 zł
Nowy

Designerskie krzesła BEE inspirowane BELLINI CHAIR uznanych w branży producentów, którzy do zwykłych przedmiotów codziennego użytku podchodzą w niebanalny sposób.

199,00 zł
Nowy

Designerskie krzesło BRANCH NATURA.

499,00 zł
Nowy

Krzesło BMD DAW NEX to idealne rozwiązanie do eleganckich i nowoczesnych salonów, jadalni, kuchni oraz restauracji.

299,00 zł
Nowy

Designerska pufy DROP BICOLOUR uznanych w branży producentów, którzy do zwykłych przedmiotów codziennego użytku podchodzą w niebanalny sposób.

319,00 zł
Nowy

KOMPLET 10 sztuk krzeseł w zestawie Krzesło BMD DSR - to idealne rozwiązanie do eleganckich i nowoczesnych salonów oraz jadalni.

1 490,00 zł
Nowy

KOMPLET 8 sztuk krzeseł w zestawie Krzesło BMD DSR - to idealne rozwiązanie do eleganckich i nowoczesnych salonów oraz jadalni.

1 192,00 zł
Nowy

KOMPLET 6 sztuk krzeseł w zestawie Krzesło BMD DSR - to idealne rozwiązanie do eleganckich i nowoczesnych salonów oraz jadalni.

894,00 zł
Nowy

KOMPLET 4 sztuki krzeseł w zestawie Krzesło BMD DSR - to idealne rozwiązanie do eleganckich i nowoczesnych salonów oraz jadalni.

596,00 zł
Nowy

Designerskie krzesło DSR SILVER.

175,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów